Награди

 

Панорама на професионалното образование - 

Пловдив - 2017г.

 

Гимназията отново с призови места.

  

Повече информация на новини

 

 

ДЗИ - 2018

1.) Подаване на заявления за допускане до ДЗИ (държавен зрелостен изпит) – 05.03.2018г. – 16.03.2018г.

2.) Издаване на служебна бележка за допускане до държавни зрелостни изпити – до 18.05.2018г.

3.) Провеждане на държавни зрелостни изпити – 

  • Български език и литература – 21 май 2018г., начало 8:00ч.
  • Втори държавен зрелостен изпит – 23 май 2018г., начало 8:00ч.
  • Държавен зрелостен изпит по желание на ученика – в периода 26 май 2018г. – 01 юни 2018г.

4.) Оценяване на изпитните работи – 25.05.2018г. – 08.06.2018г.

5.) Обявяване на резултатите от държавните зрелостни изпити – до 13.06.2018г.

 

Заповед № РД 09-4141/29.08.2017 г.

Ваканции

ВАКАНЦИИ  ПРЕЗ УЧЕБНАТА

 2017/2018 ГОДИНА: 

 

01.11.2017г. – 05.11.2017г. вкл. – есенна
23.12.2017г. – 02.01.2018г. вкл. – коледна за I - XII клас
03.02.2018г. – 06.02.2018г. вкл. – междусрочна за I - XII клас
31.03. 2018г. – 09.04.2018г. вкл. – пролетна за I - XI клас

 

 

повече информация на ваканции

 

logo-bg-right

 През учебната 2017 - 2018 в гимназията продължават дейностите по проект BG05M2OP001-2.004-004 „Развитие на способностите на учениците и повишаване мотивацията им за учене чрез дейности, развиващи специфични знания, умения и компетентности - 

ТВОЯТ ЧАС

Основна цел на проекта е създаване на условия за повишаване потенциала на учениците и на възможностите им за успешно завършване на средното образование чрез допълване, развиване и надграждане на техните знания, умения и компетентности, придобити в рамките на задължителната им подготовка в училище. Задачата на гимназията е да се включат възможно най-голям брой ученици и така училището да стане желана територия за учениците, които да открият непознати възможности у себе си.

Клубовете са: 

1. клуб "Литерайко"

Категория: Български език и литература

Ръководител: Жулиета Канарини - Старши учител по български език и литература

2. клуб "География"

Категория: География и икономика

Ръководител: Мария Накова - Старши учител по история и география

3. клуб " Питагор"

Категория: Математика

Ръководител: Елка Попова - Старши учител по математика

4. клуб "Млад тенисист"

Категория: Колективни спортове

Ръководител: Даниела Ставрева-Славова - Старши учител по физическо възпитание и спорт

5. клуб "Интериор"

Категория: Приложни изкуства

Ръководител: Ивелина Микова - Старши учител по специални предмети

6. клуб "Млад футболист"

Категория: Колективни спортове

Ръководител: Никола Христов Костов

7. клуб "Биология"

Категория: Биология и здравно образование

Ръководител: Ескапет Худавердян - Старши учител по биология и здравно образование

8. клуб "Информационни технологии"

Категория: Техника и технологии

Ръководител: д-р Десислава Георгиева -Учител по Информатика и информационни технологии

9. клуб "Математика"

Категория: Математика 

Ръководител: Елка Попова - Старши учител по математика